Ateliere de limbă franceză pentru studenți

Biroul de Relații Internaționale, prin Centrul de Reușită Universitară (CRU) al universității noastre, în colaborare cu Agenția universitară a Francofoniei (AUF), va invită sa participați la atelierele gratuite de perfecționare a limbii franceze care se adresează tuturor studenților Universității Tehnice din Cluj-Napoca. Acestea se vor derula online.
Pentru înscriere vă rugăm să trimiteți un email Dlui Nicolas Magnen (nicolas.magnen@gmail.com), stagiar de limba franceză la UTCN și USAMV, care va coordona aceste ateliere. Vă rugăm să indicați în email nivelul de cunoaștere a limbii franceze.
Detaliile logistice legate de planificarea atelierelor și de platforma utilizată vă vor fi transmise după finalizarea etapei de înscrieri (01.02.2023).