Festivitatea Absolvenților UTCN - miercuri 24 iulie 2024 ora 10 BT Arena

Dragi absolvenți,

Cu mare bucurie și mândrie anunțăm Festivitatea de absolvire a promoției 2024 a Universității Tehnice!
Această zi specială marchează finalizarea unui capitol important din viața tinerilor și începutul unui drum nou și plin de posibilități.

Au muncit din greu, au perseverat și au dobândit cunoștințe și abilități valoroase care îi vor ajuta să exceleze în domeniile alese. Suntem extrem de mândri de realizările lor și de tot ceea ce vor reuși să obțină în viitor.

Vă invităm să îi susținem împreună pe cei mai tineri absolvenți ai Universității Tehnice, miercuri, 24 iulie 2024, la Sala Polivalentă BT Arena, începând cu ora 10:00. Festivitatea va continua cu marșul absolvenților pe străzile orașului, până în Piața Unirii!

Cu gânduri bune,
Echipa Alumni UTCN