Internship de vară și Bursa Roberto Rocca | TenarisSilcotub 2024

Dragi studenți,

Vă anunțăm cu bucurie ca TenarisSilcotub își deschide porțile pentru o nouă ediție a Programelor Educaționale 2024. Ca în fiecare an, așteptăm studenți ambițioși și dornici de învățare, pentru a le oferi:

Internship de vară - O experiență reală de munca, lucrând pe un proiect cu impact în business. Anul acesta vom continua și seria de training-uri cu focus pe îmbunătățirea abilităților soft, astfel încât internii noștri să beneficieze de un pachet complet de dezvoltare.

Bursa Roberto Rocca - O bursa pentru excelentă academică in valoare de 1500 lei/luna.

Global Trainee - Este jobul ideal pentru absolvenți pentru a-și începe cariera în inginerie. Timp de 2 ani, tineri profesioniști, ingineri juniori cu potențial pot ajunge lideri în Tenaris fiind îndrumați și susținuți să își dezvolte abilitățile.

Pentru mai multe detalii despre programele educaționale TenarisSilcotub accesați link-ul următor: TenarisSilcotub - Company Presentation - 2024

Perioada de înscrieri: 1 Martie - 15 Aprilie 2024

Echipa Resurse Umane