Prezentare Student Contest 2023 Porsche Engineering - joi 16 martie ora 14 amf 359

Prezentare: joi 16 martie 2023, ora 14, amfiteatrul 359

Student Contest este un concurs de echipă dedicat studenților pasionați de domeniile AI, ADAS, conectivitate, conducere autonomă, dezvoltare bazată pe modele și dezvoltare funcțională. Chiar dacă nu aveți o înțelegere completă a subiectelor, mentorii Porsche Engineering vor fi la îndemână să vă ghideze prin proces și să vă ajute să dezvoltați soluții inovatoare.

Dacă sunteți interesați să dobândiți experiență valoroasă în dezvoltarea vehiculelor inteligente și conectate ale viitorului, vă invităm să accesați site-ul lor pentru mai multe informații și să completați formularul de aplicare de mai jos pentru a vă alătura concursului - Porsche Engineering Student Contest - Be part of the automotive future (porscheengineeringcontest.ro)