An II - repartizare specializari, transferuri

Studenţii care în anul universitar 2017-2018 sunt înscrişi în anul II la Facultatea de Electronică, Telecomunicaţii şi Tehnologia Informaţiei, domeniul Inginerie Electronică şi Telecomunicaţii vor completa până în data de 18.06.2018 tabelele cu solicitările pentru repartizarea pe specializări (începând cu anul III, an universitar 2017-2018).

Cei care nu depun aceste solicitări până la termenul menţionat vor fi distribuiţi automat la una din specializări.

Tabelele cu solicitările studenţilor vor fi afişate în data de 12.07.2018.

Tabelele se ridică şi se depun la secretariat- d-na Kune Policsek, prin reprezentanţii studenţilor din an II Inginerie Electronică şi Telecomunicaţii.

Studenţii din an II Inginerie economică în domeniul electric, electronic şi energetic nu trebuie să completeze tabelul cu opţiuni.

Calendarul repartizărilor pe specializări și al transferurilor este disponibil aici