admitere

Bine ati venit la Facultatea de Electronica, Telecomunicatii si Tehnologia Informatiei - UTCN

Facultatea de Electronică, Telecomunicații și Tehnologia Informației

Adresa: Str. George Barițiu, nr. 26, Cluj Napoca, România

Decanat - Sala 357, Telefon: 0264-401223

Secretariat decanat - Sala 357, Telefon: 0264-401224

Secretariat studenți - Sala 358, Telefon

Sesiune de informare ERASMUS + miercuri, 8 nov, ora 14, amfiteatrul 41

Studentii de la licenta, master si doctorat, precum si cadrele didactice din Facultatea de Electronica, Telecomunicatii si Tehnologia Informatiei Cluj-Napoca sunt invitati la Sesiunea de informare Erasmus+.

Prof.dr.ing. Cristina Campian (Coordonator Birou Erasmus pentru UTCN), Prof.dr.ing. Virgil Dobrota (Coordonator Erasmus pentru Facultatea ETTI), Conf.dr.ing. Ramona Galatus si alti responsabili de acorduri bilaterale vor prezenta oferta pentru 2017-2018.

Noile posibilitati de cooperare vor fi prezentate de reprezentantii Oficiului de Relatii Internationale.

Intalnirea are loc MIERCURI, 8 NOIEMBRIE 2017, ORA 14, GEORGE BARITIU 26-28, AMFITEATRUL 41.