Logo Facultatea de Electronica, Telecomunicatii si Tehnologia Informatiei

admitere

Bine ati venit la Facultatea de Electronica, Telecomunicatii si Tehnologia Informatiei - UTCN

Contact

Facultatea de Electronică, Telecomunicații și Tehnologia Informației

Adresa: Str. George Barițiu, nr. 26, Cluj Napoca, România

Decanat - Sala 357, Telefon: 0264-401223

Secretariat decanat - Sala 357, Telefon: 0264-401224

Secretariat studenți - Sala 358, Telefon


Atributii specifice ale activitatii consilierilor de studii

      Atribuții specifice ale activității consilierilor de studii

Consilier de orientare privind cariera


Sl.dr.ing. Laura Ivanciu Laura.Ivanciu@bel.utcluj.ro

 

Str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala B5, mansardă

 

Orar consiliere: vineri, 11-12, sala B5. 

 

Centrul de Consiliere și Orientare în Carieră UTCN

Consilieri de studii - Licenta

Semestrul I, an universitar 2017 - 2018

 

Nr. An Consilier Dept. Adresa email Adresa birou Telefon Orar consiliere   
1 I A Sl.dr.ing. Ligia Chiorean COM

Chiorean.Ligia@com.utcluj.ro

 

str. Dorobanților, nr. 71-73, sala 212 0264-401567

Miercuri, 13:00-14:00

 
2 I B Sl.dr.ing. Raul Fizeșan EA Raul.Fizesan@ael.utcluj.ro str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala E05 0264-401485

Marți, 11:00-12:00

 
3 I Eng Sl.dr.ing. Cosmin Strilețchi COM Cosmin.Striletchi@com.utcluj.ro str. Dorobanților, nr. 71-73, sala 212 0264-401567 Vineri, 9:30-10:30  
4 II Sl.dr.ing. Gabor Csipkes  BEL Gabor.Csipkes@bel.utcluj.ro str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala D10 0264-202372     
5 II A Sl.dr.ing. Ioana Sărăcuț BEL Ioana.Saracut@bel.utcluj.ro str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala A14, mansardă 0264-401497 Miercuri, 10:00-11:00  
6 II B Sl.dr.ing. Emilia Șipoș BEL Emilia.Sipos@bel.utcluj.ro str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala B5, mansardă 0264-401471 Luni, 14:00-15:00  
7 II Eng Sl.dr.ing. Andra Păstrăv COM Andra.Pastrav@com.utcluj.ro str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala B9, mansardă 0264-202384 Marți, 9:30-10:30  
8 III TST Conf.dr.ing. Zsolt Polgar COM Zsolt.Polgar@com.utcluj.ro str. Observatorului nr. 2, sala 7, Casa Galbenă 0264-401906 Miercuri, 16:00-17:00  
9 III EA Sl.dr.ing. Rajmond Jano EA Rajmond.Jano@ael.utcluj.ro str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala E05 0264-401485 Vineri, 11:00-12:00  
10 III TST Eng Conf.dr.ing. Raul Măluțan COM Raul.Malutan@com.utcluj.ro str. Dorobanților, nr. 71-73, sala 215 0264-401564 Marti, 15:00-16:00  
11 III EA Eng Sl.dr.ing. Radu Etz EA Radu.Etz@ael.utcluj.ro str. C-tin Daicoviciu, nr. 15, sala 481-482 0264-202348 Luni, 13:00-14:00  
12 III IEcon Sl.dr.ing. Laura Ivanciu BEL Laura.Ivanciu@bel.utcluj.ro str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala B5, mansardă 0264-401471 Vineri, 10:00-11:00  
13 IV TST As.dr.ing. Iustin Ivanciu COM Iustin.Ivanciu@com.utcluj.ro str. Dorobanților, nr. 71-7, sala 211A 0264-401569 Joi, 14:00-15:00  
14 IV EA Sl.dr.ing. Robert Groza BEL Robert.Groza@bel.utcluj.ro str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala D10 0264-202372 Joi, 10:00-11:00  
15 IV TST Eng Conf.dr.ing. Simina Emerich COM Simina.Emerich@com.utcluj.ro str. Dorobanților, nr. 71-73, sala 211/B 0264-401568 Marti, 12:00-13:00  
16 IV EA Eng Conf.dr.ing. Liviu Viman EA Liviu.Viman@ael.utcluj.ro str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala E01 0264-401469 Luni, 11:00-12:00  
17 IV IEcon Sl.dr.ing. Laura Ivanciu BEL Laura.Ivanciu@bel.utcluj.ro str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala B5, mansardă 0264-401471 Vineri 9:00-10:00  

 

Consilieri de studii - Master

Semestrul I, an universitar 2017 - 2018

 

Nr. An Consilier Dept. Adresa email Adresa birou Telefon Orar consiliere   
1 TC Conf.dr.ing. Daniel Zinca COM Daniel.Zinca@com.utcluj.ro str. Dorobanților, nr. 71-73, sala 211A 0264-401264

str. Dorobanților, nr. 71-73, sala 209, 

Luni, 15:00-16:00

 
2 TM Conf.dr.ing. Bogdan Orza COM Bogdan.Orza@com.utcluj.ro str. C-tin Daicoviciu, nr. 15, sala 431 0264-401317

Str. Observatorului, nr. 2, sala 506B

Joi, 15:00-16:00

 
3 CSI Conf.dr.ing. Mihaela Cîrlugea BEL Mihaela.Cirlugea@bel.utcluj.ro str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala 55 0264-401463 Marți, 8:00-9:00  
4 IE Conf.dr.ing. Cristian Fărcaș EA Cristian.Farcas@ael.utcluj.ro str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala 327 0264-401412 Marți, 14:00-15:00  
5 PSI Sl.dr.ing. Mihaela Cîșlariu COM Mihaela.Cislariu@com.utcluj.ro str. Dorobanților, nr. 71-73, sala 215 0264-401564 Miercuri, 12:00-13:004  
6 SICAS Conf.dr.ing. Emanuel Pușchiță COM Emanuel.Puschita@com.utcluj.ro str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala B9, mansardă 0264-202384

Str. Observatorului, nr. 2, sala 410B

Joi, 9:00-10:00

 
7 TSAeA As.dr.ing. Călin Fărcaș BEL Calin.Farcas@bel.utcluj.ro str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala B3, mansardă 0264-202453

str. Observatorului nr. 2, sala 502B, 

Miercuri, 15:00-16:00

 

 

Ne puteti urmari si pe: utcn facebook utcn titter