Logo Facultatea de Electronica, Telecomunicatii si Tehnologia Informatiei
anI
sset

Atributii specifice ale activitatii consilierilor de studii

      Atribuții specifice ale activității consilierilor de studii

Consilier de orientare privind cariera


Sl.dr.ing. Laura Ivanciu Laura.Ivanciu@bel.utcluj.ro

 

Str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala B5, mansardă

 

Orar consiliere: joi, 12:00 - 13:00, sala B5. 

 

Centrul de Consiliere și Orientare în Carieră UTCN

Consilieri de studii - Licenta

Semestrul II, an universitar 2017 - 2018

 

Nr. An Consilier Dept. Adresa email Adresa birou Telefon Orar consiliere   
1 I A Sl.dr.ing. Ligia Chiorean COM

Chiorean.Ligia@com.utcluj.ro

 

str. Dorobanților, nr. 71-73, sala 212 0264-401567

Marți, 13:00-14:00

 
2 I B Sl.dr.ing. Raul Fizeșan EA Raul.Fizesan@ael.utcluj.ro str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala E05 0264-401485

Marți, 11:00-12:00

 
3 I Eng Sl.dr.ing. Cosmin Strilețchi COM Cosmin.Striletchi@com.utcluj.ro str. Dorobanților, nr. 71-73, sala 212 0264-401567 Luni, 11:00-12:00  
4 II Sl.dr.ing. Gabor Csipkes  BEL Gabor.Csipkes@bel.utcluj.ro str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala D10 0264-202372     
5 II A Sl.dr.ing. Ioana Sărăcuț BEL Ioana.Saracut@bel.utcluj.ro str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala A14, mansardă 0264-401497 Miercuri, 10:00-11:00  
6 II B Sl.dr.ing. Emilia Șipoș BEL Emilia.Sipos@bel.utcluj.ro str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala B5, mansardă 0264-401471 Luni, 14:00-15:00  
7 II Eng Sl.dr.ing. Andra Păstrăv COM Andra.Pastrav@com.utcluj.ro str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala B9, mansardă 0264-202384 Marți, 9:30-10:30  
8 III TST Conf.dr.ing. Zsolt Polgar COM Zsolt.Polgar@com.utcluj.ro str. Observatorului nr. 2, sala 7, Casa Galbenă 0264-401906 Vineri, 15:00-16:00  
9 III EA Sl.dr.ing. Rajmond Jano EA Rajmond.Jano@ael.utcluj.ro str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala E05 0264-401485 Vineri, 11:00-12:00  
10 III TST Eng Conf.dr.ing. Raul Măluțan COM Raul.Malutan@com.utcluj.ro str. Dorobanților, nr. 71-73, sala 215 0264-401564 Miercuri, 11:00-12:00  
11 III EA Eng Sl.dr.ing. Radu Etz EA Radu.Etz@ael.utcluj.ro str. C-tin Daicoviciu, nr. 15, sala 481-482 0264-202348 Luni, 13:00-14:00  
12 III IEcon Sl.dr.ing. Laura Ivanciu BEL Laura.Ivanciu@bel.utcluj.ro str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala B5, mansardă 0264-401471 Joi, 11:00-12:00  
13 IV TST Sl.dr.ing. Iustin Ivanciu COM Iustin.Ivanciu@com.utcluj.ro str. Dorobanților, nr. 71-7, sala 211A 0264-401569 Joi, 14:00-15:00  
14 IV EA Sl.dr.ing. Robert Groza BEL Robert.Groza@bel.utcluj.ro str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala D10 0264-202372 Joi, 10:00-11:00  
15 IV TST Eng Conf.dr.ing. Simina Emerich COM Simina.Emerich@com.utcluj.ro str. Dorobanților, nr. 71-73, sala 211/B 0264-401568 Luni, 14:00-15:00  
16 IV EA Eng Conf.dr.ing. Liviu Viman EA Liviu.Viman@ael.utcluj.ro str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala E01 0264-401469 Luni, 11:00-12:00  
17 IV IEcon Sl.dr.ing. Laura Ivanciu BEL Laura.Ivanciu@bel.utcluj.ro str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala B5, mansardă 0264-401471 Joi, 10:00-11:00  

 

Consilieri de studii - Master

Semestrul II, an universitar 2017 - 2018

 

Nr. An Consilier Dept. Adresa email Adresa birou Telefon Orar consiliere   
1 TC Conf.dr.ing. Daniel Zinca COM Daniel.Zinca@com.utcluj.ro str. Dorobanților, nr. 71-73, sala 211A 0264-401264

str. Dorobanților, nr. 71-73, sala 209, 

Marți, 13:00-14:00

 
2 TM Conf.dr.ing. Bogdan Orza COM Bogdan.Orza@com.utcluj.ro str. C-tin Daicoviciu, nr. 15, sala 431 0264-401317

3Miercuri, 10:00-11:00

 
3 CSI Conf.dr.ing. Mihaela Cîrlugea BEL Mihaela.Cirlugea@bel.utcluj.ro str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala 55 0264-401463 Vineri, 8:00-9:00  
4 IE Conf.dr.ing. Cristian Fărcaș EA Cristian.Farcas@ael.utcluj.ro str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala 327 0264-401412 Marți, 14:00-15:00  
5 PSI Sl.dr.ing. Mihaela Cîșlariu COM Mihaela.Cislariu@com.utcluj.ro str. Dorobanților, nr. 71-73, sala 215 0264-401564 Miercuri, 12:00-13:004  
6 SICAS Conf.dr.ing. Emanuel Pușchiță COM Emanuel.Puschita@com.utcluj.ro str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala B9, mansardă 0264-202384

Str. Observatorului, nr. 2, sala 410B

Joi, 9:00-10:00

 
7 TSAeA As.dr.ing. Călin Fărcaș BEL Calin.Farcas@bel.utcluj.ro str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala B3, mansardă 0264-202453

str. Observatorului nr. 2, sala 502B, 

Miercuri, 15:00-16:00

 

 

Ne puteti urmari si pe: utcn facebook utcn titter