Consilier de orientare în carieră

Ș.l.dr.ing. Laura Ivanciu

Contact: Laura.Ivanciu@bel.utcluj.ro

Str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala B5, mansardă

Orar consiliere individuală: cu programare prin email/MS Teams.

 

 

Consilieri de studii - nivel licență

 

Nr. An Consilier Dept. Adresa email Adresa birou Telefon

Orar consiliere

1 I A Ș.l.dr.ing. Ligia Chiorean COM

Chiorean.Ligia@com.utcluj.ro

str. Dorobanților, nr. 71-73, sala 212 0264-401567

Joi, 10:00-11:00

2 I B Ș.l.dr.ing. Alexandra Fodor EA Alexandra.Fodor@ael.utcluj.ro str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala E01 0264-401469

Vineri, 12:30-13:30

3 I Eng Ș.l.dr.ing. Cosmin Strilețchi COM Cosmin.Striletchi@com.utcluj.ro str. Dorobanților, nr. 71-73, sala 212 0264-401567 Luni, 13:00-14:00
4 II Ș.l.dr.ing. Gabor Csipkes BEL Gabor.Csipkes@bel.utcluj.ro str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala D10 0264-202372 Vineri, 9:00-10.00
5 II A Sl.dr.ing. Ioana Sărăcuț BEL Ioana.Saracut@bel.utcluj.ro str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala A14, mansardă 0264-401497 Joi, 12:00-13:00
6 II B Ș.l.dr.ing. Emilia Șipoș BEL Emilia.Sipos@bel.utcluj.ro str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala B5, mansardă 0264-401471 Miercuri, 10:00-11:00
7 II Eng Ș.l.dr.ing. Andra Păstrăv COM Andra.Pastrav@com.utcluj.ro str. C. Daicoviciu, nr. 15, sala 433 0264-202384 Miercuri, 10:00-11:00
8 III TST Conf.dr.ing. Zsolt Polgar COM Zsolt.Polgar@com.utcluj.ro str. Observatorului nr. 2, sala 7, Casa Galbenă 0264-401906 Luni, 14:00-15:00
9 III EA Ș.l.dr.ing. Rajmond Jano EA Rajmond.Jano@ael.utcluj.ro str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala E05 0264-401485 Joi, 17:00-18:00
10 III TST Eng Conf.dr.ing. Raul Măluțan COM Raul.Malutan@com.utcluj.ro str. Dorobanților, nr. 71-73, sala 215 0264-401564 Miercuri, 11:00-12:00
11 III EA Eng Ș.l.dr.ing. Radu Etz EA Radu.Etz@ael.utcluj.ro str. C-tin Daicoviciu, nr. 15, sala 481-482 0264-202348 Luni, 11:00-12:00
12 III IEcon Ș.l.dr.ing. Laura Ivanciu BEL Laura.Ivanciu@bel.utcluj.ro str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala B5, mansardă 0264-401471 Vineri, 12:00-13:00
13 IV TST Ș.l.dr.ing. Iustin Ivanciu COM Iustin.Ivanciu@com.utcluj.ro str. Dorobanților, nr. 71-73, sala 209 0264-401264 Vineri, 14:00-15:00
14 IV EA Ș.l.dr.ing. Robert Groza BEL Robert.Groza@bel.utcluj.ro str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala D10   Joi, 10:00-11:00
15 IV TST Eng Conf.dr.ing. Simina Emerich COM Simina.Emerich@com.utcluj.ro str. Dorobanților, nr. 71-73, sala 211/B 0264-401568 Joi, 14:00-15:00
16 IV EA Eng Conf.dr.ing. Liviu Viman EA Liviu.Viman@ael.utcluj.ro str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala E01 0264-401469 Luni, 11:00-12:00
17 IV IEcon Ș.l.dr.ing. Laura Ivanciu BEL Laura.Ivanciu@bel.utcluj.ro str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala B5, mansardă 0264-401471 Vineri, 9:00-10:00

 

 

Consilieri de studii - nivel master

 

Nr. An Consilier Dept. Adresa email Adresa birou Telefon Orar consiliere   
1 TC Conf.dr.ing. Daniel Zinca COM Daniel.Zinca@com.utcluj.ro str. Dorobanților, nr. 71-73, sala 211A 0264-401264

Marți, 14:00-15:00

 
2 TM Conf.dr.ing. Bogdan Orza COM Bogdan.Orza@com.utcluj.ro str. C-tin Daicoviciu, nr. 15, sala 431 0264-401317

Miercuri, 12:00-13:00

 
3 CSI Conf.dr.ing. Mihaela Cîrlugea BEL Mihaela.Cirlugea@bel.utcluj.ro str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala 55 0264-401463 Luni, 8:00-9:00  
4 IE Conf.dr.ing. Cristian Fărcaș EA Cristian.Farcas@ael.utcluj.ro str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala 321 0264-401412 Luni, 11:00-12:00  
5 PSI Ș.l.dr.ing. Ioana Ilea COM Ioana.Ilea@com.utcluj.ro str. Dorobanților, nr. 71-73, sala 215 0264-401564 Vineri, 10:00-11:00  
6 SICAS Prof.dr.ing. Emanuel Pușchiță COM Emanuel.Puschita@com.utcluj.ro str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala B9, mansardă 0264-202384

Joi, 9:00-10:00

 
7 TSAeA Ș.l.dr.ing. Călin Fărcaș BEL Calin.Farcas@bel.utcluj.ro str. G. Barițiu, nr. 26-28, sala B3, mansardă 0264-202453

Luni, 14:00-15:00